http://hcr.kkp.cz  > Aktuality  > Je za námi další Memoriál Jarka Graguly v Moutnicích
 Verze pro TISK  /   Poslat upozornění na článek komu :     od koho :  


 

Je za námi další Memoriál Jarka Graguly v Moutnicích  

14.7.2008 11:27:07  - Jiří Sucharda - Aktuality
Čas plyne jako voda a tak se 5. července 2008 od 10 hod. konal v areálu FK Moutnice již IV. ročník Memoriálu poručíka Jaroslava Garguly.


Krásný dobrý den vám všem kolegové hasiči a hasičky, kamarádi a přátelé, vážení sponzoři a všichni naši příznivci moutnických hasičů.

Už nám uplynul týden od našich závodů a já jsem ještě pořád jako v Jiříkově vidění. Bylo to super a to hlavně díky vám všem, kteří jste k nám přijeli a podíleli jste se na této pro nás velmi významné akci. Ještě jednou vám všem jménem SDH Moutnice a jménem našeho JARKA moc a moc děkuji.

Především děkuji závodníkům za skvělou reprezentaci svých sborů a podporu myšlenky našich závodů. Děkuji divákům, kteří dodali tomuto klání skvělé a úžasné kulisy. Velice děkuji našim sponzorům, díky jejich štědrosti a náklonnosti jsme si mohli dovolit pro letošní IV. ročník připravit pro soutěžící opravdu hodnotné a bohaté věcné ceny.

Děkujeme hejtmanovi JmK Stanislavu Juránkovi, který převzal nad letošním ročníkem našeho memoriálu svoji záštitu a patronát.

Rádi jsme u nás přivítali velké množství našich kamarádů a přátel a vzácných hostů, které jsme v našich řadách velice rádi uvítali.

Doufáme, že se takto budeme vídat i nadále, bylo nám s vámi fajn. Ještě dnes jsme my všichni domácí plni dojmů a zážitků, které nám každoročně dobíjejí baterky na několik měsíců dopředu.

Nerad bych v tomto výčtu na někoho zapomněl, proto ještě jednou říkám:

"Děkuji opravdu z celého srdce vám všem..."

Ti z vás, kteří letos nemohli naše závody navštívit, či neměli zatím odvahu se k nám vypravit, nebo zatím váhají, můžu ubezpečit, že dělají velkou chybu. Určitě příští rok přijeďte, nebudete litovat. V. ročník memoriálu bude zahrnut do oslav 120-ti let od založení SDH Moutnice a kdo nás už znáte, tak víte, že to bude velké. Takže si na příští rok už dneska udělejte uzel na kapesníku a konečně nám pomozte překonat tu pro nás bájnou hranici třiceti startujících družstev. Už dneska vám děkujeme.

Fotografie a DVD záznam si můžete vyzvednout příští rok na závodech, nebo mě můžete kontaktovat a určitě se nějak domluvíme.

Ještě jednou díky a těším se někde a někdy na shledanou...

Zdeněk Riedl, 739 434 963

PS: start prvního družstva byl letos přesně v 10 hod., protože jako druzí šli loňští vítězové z SDH St. Lískovec Sport, který ihned po pokusu odjeli na 11 hod. na svatební obřad do Brna. Své ano tam řekl své vyvolené "béčkař" tohoto týmu, který dopoledne závodil. Co k tomu říct? Kluci jsou fantastičtí a my jim fandíme a novomanželům přejeme vše nejlepší na společné cestě životem.
Počet shlédnutí : 2047
Vaše diskuse, připomínky, náměty, návrhy, myšlenky k článku - prostě cokoliv Vás napadne ...

Věc Datum a čas  Autor

  Je za námi další Memoriál Jarka Graguly v Moutnicích

14.7.2008 16:09:12 karel