http://hcr.kkp.cz  > Aktuality  > Zajímavá soutěž jednotek SDH ve Skalici u České Lípy
 Verze pro TISK  /   Poslat upozornění na článek komu :     od koho :  


Zajímavá soutěž jednotek SDH ve Skalici u České Lípy  

25.3.2008 13:58:49  - Jiří Sucharda - Aktuality
Soutěž jednotek sborů dobrovolných hasičů, sborů dobrovolných hasičů podniků, HZS a HZSP zařazených do Integrovaného záchranného systému ve Skalici u České Lípy.

1. dubna převzal záštitu nad soutěží hejtman Libereckého kraje pan Petr Skokan.


V rámci pravidelné hasičské poutě se v sobotu 28. června 2008 ve Skalici u České Lípy (1 km od Nového Boru) uskuteční první ročník velmi specifické a zajímavé soutěže určené pro jednotky Sborů dobrovolných hasičů obcí, Sborů dobrovolných hasičů podniků, HZS a HZSP zařazených do Integrovaného záchranného systému. Pořadatelem soutěže je JSDH Skalice u České Lípy a koná se od půl jedenácté v prostoru náměstí. Zajímavý námět soutěže byl od počátku konzultován s vedením HZS v České Lípě a v průběhu příprav vzniklo velmi zajímavé a dle našeho názoru i atraktivní zápolení pro členy jednotek SDH, kteří se třeba nezúčastňují standardních soutěží pořádaných SH ČMS a mohou zde předvést svojí techniku a "bojové" umění.

Přípravy celé akce se ujala známá trojice organizátorů se jménem Jiří, které si pamatujete z příprav a organizování několika světových rekordů s hasičskou tématikou. Autorem a velitelem soutěže je tedy Jiří Havner, tajemníkem soutěže Jiří Sucharda a hlavním rozhodčím pplk. Ing. Jiří Kunst.

Přihlášky je možná zasílat do 30. května 2008 na adresu: Jiří Havner, Skalice u České Lípy 526, 471 17 Skalice u České Lípy, nebo e-mailem na adresu: havner.sk@seznam.cz

Kontaktní telefon – 723 976 178

Bližší podrobnosti najdete v Propozicích soutěže, které ve formátu *.doc můžete stáhnout ZDE nebo ve formátu *.pdf ZDE.

Samostatná přihláška na soutěž je ke stažení ZDE.
Počet shlédnutí : 3101
Vaše diskuse, připomínky, náměty, návrhy, myšlenky k článku - prostě cokoliv Vás napadne ...

Věc Datum a čas  Autor