http://hcr.kkp.cz  > Aktuality  > Druhá schůzka organizátorů Hasičských slavností
 Verze pro TISK  /   Poslat upozornění na článek komu :     od koho :  


Druhá schůzka organizátorů Hasičských slavností  

5.3.2007 08:22:02  - Jiří Sucharda - Aktuality
V neděli dopoledne se konala na stanici HZS v Litoměřicích další koordinační schůzka organizátorů Hasičských slavností Litoměřice 2007


Ta navázala na první jednání a už se v ní konkretizoval časový harmonogram a hlavní body programu. Jak bylo uvedeno již dříve, zajištěno je ubytování všech doposud přihlášených jednotek a zatím stačí kapacita vojenských, nebo bývalých vojenských objektů a to jak přespání na matracích, tak i na vlastních karimatkách v uzamčených místnostech.

Hasičské slavnosti už mají také svoji jednotnou grafiku, se kterou Vás seznámíme v nejbližší době. Zároveň Vás potom požádáme a šíření pozvánek elektronickou cestou mezi Vaše přátele a hasičské příznivce. Účast již přislíbilo několik zahraničních sborů ze Slovenska, Polska, Maďarska a Německa.

V nejbližší době se tedy můžete těšit na Tiskové zprávy, ve kterých Vás budeme seznamovat s bližším programem a zajímavostmi z příprav největší hasičské události v roce 2007. Na závěr bych znov rád oslovil ty hasičské sbory, které mají vlastní internetové stránky, aby se přihlásily do druhého ročníku doprovodné soutěže o Nejlepší hasičské stránky.
 
Počet shlédnutí : 2368
Vaše diskuse, připomínky, náměty, návrhy, myšlenky k článku - prostě cokoliv Vás napadne ...

Věc Datum a čas  Autor